עיסוי רפואי בבאר שבע

תעודת מטפל רפואי מוסמך - שמעון אזולאי

זקוק לעיסוי הוליסטי בבאר שבע או עיסוי רפואי בבאר שבע והסביבה? קליניקת מגע הקסם לרשותך בכל עת עם מגוון עיסויים רחב ובמחירים שווים לכל כיס.

מעסה רפואי מוסמך בוחרים בקפידה

שמעון אזולאי - הבעלים של מגע הקסם

שמעון אזולאי, המעסה הראשי והבעלים של "מגע הקסם" הינו מעשה ותיק ומוסמך שאמון על מאות לקוחות מרוצים. להתייעצות לסוג העיסוי המומלץ לך בהתאמה אישית צור קשר עוד היום.

ישנם הרבה מעסים פרטיים שעובדים באזור הדרום באופן עצמאי או בקליניקות. אך רוב המעסים בבאר שבע אינם אמנם מציינים במודעותם: מעסה מוסמך בבאר שבע. וגם כאשר הם מציינים שהם עברו הסמכה, בדרך כלל מדובר בקורס קצר על עיסוי קלאסי או השתלמות בסיסית, שאינה מכסה את מגוון העיסויים השונים, ובייחוד עיסוי רפואי שמטרתו התאמת העיסוי למטופל ע"פ גילו ומצבו הבריאותי.

עיסוי הוליסטי לשיפור המצב הבריאותי

לקוחה מקבלת עיסוי רפואי

עיסוי הוליסטי ע"י מעסה מוסמך, יכול לשפר את מצבכם הבריאותי, את זרימת הדם, הרפיית שרירים, הפגת מתחים והקלה על כאבים שונים. אם הינכם אינכם בטוחים איזה עיסוי מתאים לכם, צרו עימנו קשר, לקבלת יעוץ בחינם, והתאמת העיסוי ההוליסטי שמתאים למצבכם הבריאותי.

כשאתם מחפשים מסאג' רפואי בבאר שבע ובדרום, אנו נשמח לעמוד לרשותכם, ונדאג להתאים לכם בקפידה את משך העיסוי והאינטנסיביות שלו בעיקר בנקודות מסויימות שעלולות לגרום נזק בלתי הפיך ע"י אדם לא מיומן.

ניתן גם להזמין עיסוי זוגי מפנק, לבחירה ממגוון העיסויים שאנו מציעים. לפרטים נוספים בקרו בעמוד:

עיסויים וטיפולים

קישור לעמוד עיסוי זוגי

אנו מבטיחים לכם שירות אדיב ומקצועי, ויחס חם ומסור לכל לקוח ולקוחה.